Tréninkové skupiny 2022/2023

👉

Pokud Vaše dítě s beachvolejbalem začíná, chce se naučit hrát, ale nechce hrát turnaje a účastnit se (zatím) Beachvoljebalové ligy, má beachvolejbal spíše jako doplňkový sport, chce najít novou partu dětí, pak si vyberte z následujících možnosti v závislosti na věku svého dítěte :

🏐

PŘÍPRAVKA 14:00-15:00 (1-2x týdně)

Nejmladší děti ve věku do 6 až 7 let mohou u nás trénovat 1-2x týdně od 14:00 po dobu 60 minut na Domynu.

Na Korábě spolupracujeme se ZŠ Hrabala a MŠ, a Vaše děti můžeme vyzvednout přímo v družině ve 14:00 nebo v MŠ a odvést je na trénink od 14:30 – 15:30 (60 min). Podle počtu dětí otevřeme také možnost pro nejmladší trénovat od 15:30-16:30. Náplň tréninků je přizpůsobena věku dětí.

V případě zájmu otevřeme přípravku i na Mikulovce.

Konkrétní dny tréninků pro Vaše dítě budou určeny po konzultaci s rodiči a po ukončení náboru 16.9.2022. Hlavní trenér je Martin Tichý (Domyno) a Jarda Malčík (Koráb). Kontakty

🏐

MLADŠÍ DĚTI 15:00-16:30 (1-3x týdně)

Mladší a nebo začínající děti, které začnou hrát 1x týdně, se naučí základy beachvolejbalu a získají základní představu o samotné hře a umožní jim to rozhodnout se, zda je beachvolejbal sport, kterému se chtějí více věnovat a nebo spíše doplňkový sport k jiným svým zálibám. Možná se Vaše dítě věnuje jinému hlavnímu sportu, ale chcete mu nabídnout možnost poznat i jiné možnosti, rozložit jednostranné zatížení z hlavního sportu jakým může být např. gymnastika. Pak je pro Vás ideální začít 1x týdně.

Děti, mladší nebo začínající, které hrají 2x týdně se nenásilným způsobem neustále zlepšují a jsou schopné již po několika měsících odehrát první cvičné zápasy. Díky tomu si více věří a mají logicky radost ze svých pokroků.

Tréninky trvají 90 minut a konají se pondělí až pátek v areálu Domyno, Koráb, a pondělí, středa a pátek v areálu Mikulovka. Konkrétní dny tréninků pro Vaše dítě budou určeny po konzultaci s rodiči a po ukončení náboru do 16.9.2022.

Na Korábě spolupracujeme se ZŠ Hrabala, a Vaše děti můžeme vyzvednout přímo v družině ve 14:00 a odvést je také nově na trénink od 14:30 – 15:30 (60 min). Podle počtu dětí otevřeme také možnost pro mladší trénovat od 15:30-16:30 (60min).

Děti se účastní klubových turnajů, které organizujeme v neděli odpoledne. Na dobrovolné bázi mohou zkusit i Junior Beach ligu. O prázdninách jsou pro ně určeny Příměstské kempy.

Pokud se v průběhu sezóny rozhodnete, že se Vaše dítě chce věnovat beachvolejbalu intenzivněji, je možné se domluvit s trenérem na změně.

Hlavní trenéři jsou Martin Tichý (Domyno), Martin Pihera (Mikulovka) a Jarda Malčík (Koráb).Kontakty

🏐

STARŠÍ DĚTI 16:30-18:00 (1-3 x týdně)

Starší děti, které se chtějí v beachvolejbalu zlepšovat, ale nemají ambici účastnit se pravidelně turnajů a chtějí třeba dělat ještě jiný sport nebo aktivitu po škole, by se měly ideálně účastnit 2x týdně „B“eachvolejbalu. zejména pro tyto děti organizujeme pravidelně klubové turnaje v neděli odpoledne. Na kurtu bude maximálně 10 dětí.

Tréninky trvají 90 minut a konají se pondělí až pátek v areálu Domyno, Koráb, a pondělí, středa a pátek v areálu Mikulovka. Konkrétní dny budou určeny po konzultaci s rodiči a po ukončení náboru do 16.9.2022.

Děti se účastní klubových turnajů, které organizujeme v neděli odpoledne. Na dobrovolné bázi mohou zkusit i Junior Beach ligu. O prázdninách jsou pro ně určeny Příměstské kempy.

Frekvence 1x až 2x týdně je určena pro děti začínající s beachvolejbalem, děti kterým nejde o účast na nejvyšších soutěžích, nebo ty pro které je náš sport spíše doplňkovou aktivitou. Pokud si Vaše dítě chce rychle osvojit techniku s míčem a hru, doporučujeme 3x týdně aniž by bylo nutné se pravidelně účastnit Junior beach ligy. Když se v průběhu sezóny rozhodnete, že se Vaše dítě chce věnovat beachvolejbalu intenzivněji, je možné se i v průběhu pololetí domluvit na změně s trenérem.

Hlavní trenéři jsou Martin Tichý (Domyno), Martin Pihera (Mikulovka) a Jarda Malčík (Koráb).Kontakty

👉

Pokud Vaše dítě již pár let hraje beachvolejbal, baví jej a chce se aktivně účastnit Pražské Junior Beach Ligy nebo případně i MR, pak je pro Vás jasnou volbou tréninková skupina Výkonnost:

🏐

VÝKONNOST starší děti 16:30-18:00 (3-4 x týdně)

Děti, které našly v beachvolejbalu zálibu, chtějí se mu věnovat intenzivněji a mají chuť a ambici se účastnit pravidelně turnajů Beach Junior ligy, by měly trénovat ideálně 3x týdně ve Výkonnostních skupinách. Intenzivnější tréninkový program jim umožní rychlejší osvojení techniky úderů a orientaci na hřišti a úspěchy na beachvolejbalových turnajích Pražské juniorligy, který je čeká minimálně jednou za měsíc. Doporučujeme také zařadit 1-2x týdně kondičku v posilovně, která je pro členy organizována v rámci klubu a je předmětem individuální domluvy mezi rodiči a trenérem. Stejně tak zařazujeme v průběhu sezóny tréninky na pevném povrchu, které jsou jednak zpestřením ale také zlepšují nácvik smeče a jiných technik. Pro děti ve Výkonnostních skupinách připravujeme zimní, jarní a letní soustředění. Na kurtu bude 8 dětí s jedním trenérem.

Tréninky trvají 90 minut a konají se pondělí až pátek v areálu Domyno, Koráb, a pondělí, středa a pátek v areálu Mikulovka. Konkrétní dny budou určeny po konzultaci s rodiči a po ukončení náboru 16.9.2022. Naším cílem je vytvořit skupiny podle věku, výkonnosti pro holky a kluky tak, aby skupina dobře fungovala a byla pod vedením jednoho trenéra po celou sezónu.

🏐

Starší než 18 let – večerní hodiny (1-2 x týdně)

Ti, kteří se nevejdou do kategorie 6-18 let, odcházejí na VŠ, nechtějí výkonnostně trénovat, ale chtějí pokračovat s kamarády i s beachvolejbalem, nabízíme druhý rok možnost večerních herních tréninků. Konkrétní čas bude podle počtu zájemců stanoven během září. Předpokládané místo tréninků je Mikulovka.

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.