Naši trenéři

JSME PROFI TÝM

Beachvolejbalová škola Praha má ve svých řadách nejednoho skvělého hráče. A za každým takovým hráčem stojí skvělý trenér. BVŠP se pyšní profesionálním trenérským týmem, v jehož řadách najdete velké osobnosti! Náš tým vede úspěšný beachvolejbalový hráč a srdcař Martin Tichý. Márty je dlouholetý reprezentant ČR, několikanásobný mistr ČR, člen metodické komise beachvolejbalu a trenér reprezentace neslyšících. Celý náš tým ovšem pracuje jako jeden parádně fungující celek. Víme totiž, že vzájemná spolupráce a inspirace nás i naše svěřence posune nejdál. A my se hodláme posouvat neustále.

Krásnou vizitkou jsou dvě stříbrné medaile na MČR kadetů 2021, stříbro a bronz z MČR U18 kluci, mistrovský titul v U20 muži 2021, více-mistři ČR klubů 2021, stříbrná a bronzová medaile z MČR mužů a čtvrté a páté místo na Mistrovství světa do 21 let , momentálně vedeme v krajské soutěži Beachliga v kategoriích U10-U18


TRENÉRSKÝ TÝM

Martin Tichý

tichý
Šéftrenér a vedoucí trenér BVŠP DOMYNO

Aktivní hráč beachvolejbalu. Juniorský a seniorský reprezentant v beachvolejbale. Účastník evropských a světových šampionátů v juniorské i seniorské kategorii. Absolvent fakulty sportovních studií na Masarykově Univerzitě v Brně. Trenér mnoha úspěšných beachvolejbalovýh dvojic.

Jaroslav Malčík

malčík
Vedoucí trenér BVŠP SC KORÁB

Profesionální trenér BV, Mistr ČR šestkového volejbalu, zahraniční angažmá – Portugalsko, DE, AUT ( trenér). Reprezentační trenér juniorských kategorií BV – ME U21, U18. Trenérská licence 2 třídy.

Úspěchy svěřenců:
MS U21 muži a ME U18 muži i ženy

Martin Pihera

Bc. Martin Pihera
Vedoucí trenér BVŠP Mikulovka a výkonnostní skupiny kluků

Aktivní hráč a trenér beachvolejbalu. Bývalý profesionální extraligový hráč šestkového volejbalu, licencovaný trenér beachvolejbalu, trenér šestkového volejbalu a absolvent sportovní vysoké školy se zaměřením na volejbal a kondiční přípravu.

Jonáš Pešek

pešek
Trenér

Aktivni hráč a licencovaný trenér plážového volejbalu a volejbalu. Absolvent pedagogické fakulty UK. V letech 2010-1012 trenér šestkového volejbalu mládežnické kategorie na ČZU. Od roku 2012 trenér plážového volejbalu. Od roku 2015 trenér výběrové skupiny juniorek a juniorů.

Radek Voštiňák

voštiňák
Trenér

Aktivní hráč a licencovaný trenér plážového volejbalu a atletiky. Reprezentant v atletice v mládežnických kategoriích. Absolvent pedagogické fakulty na Univerzitě Karlově a Fakulty tělesné výchovy a sportu také na Univerzitě Karlově v Praze.

Martina Williams

Trenérka

Aktivní hračka beachvolejbalu a trenérka beachvolejbalu.

Ruby Pavoučková

pavoučková
Trenérka

Aktivní hráčka a trenérka beachvolejbalu. Hráčka ABV turnajů. Dříve i hráčka 1. ligy šestkového volejbalu. Absolventka krajinářské architektury na ČVUT. 

Bára Vestfálová

Trenérka

Aktivní hráčka a trenérka beachvolejbalu.

Filip Rieger

Trenér

Trenérka beachvolejbalu.

Filip Rydval

Trenér

Trenér beachvolejbalu.

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.