Naši trenéři

JSME PROFI TÝM!

Beachvolejbalová škola Praha má ve svých řadách nejednoho skvělého hráče. A za každým takovým hráčem stojí skvělý trenér. BVŠP se pyšní profesionálním trenérským týmem, v jehož řadách najdete velké osobnosti! Náš tým vede úspěšný beachvolejbalový hráč a srdcař Martin Tichý. Márty je dlouholetý reprezentant ČR, několikanásobný mistr ČR, člen metodické komise beachvolejbalu a trenér reprezentace neslyšících. Celý náš tým ovšem pracuje jako jeden parádně fungující celek. Víme totiž, že vzájemná spolupráce a inspirace nás i naše svěřence posune nejdál. A my se hodláme posouvat neustále.

Krásnou vizitkou je naše celkové umístění jakožto nejlepšího týmu v Pražské junior lize za sezonu 2018/2019, kterou hraje několik set dětí napříč všemi kategoriemi. 

martin sramek

Před 8 lety jsem BVŠP zakládal s vizí zpřístupnění krásného sportu pro širokou veřejnost včetně malých dětí a to vše pod vedením těch nejkvalitnějších trenérů. Mým cílem je přivézt do světa beachvolejbalu talentované hráče i nadšené amatéry, kteří si s námi budou plnit své sportovní sny. A to se nám daří!

Martin Šrámek (manažer a zakladatel BVŠP)


TRENÉRSKÝ TÝM

Martin Tichý

tichý
Šéftrenér BVŠP DOMYNO

Aktivní hráč beachvolejbalu. Juniorský a seniorský reprezentant v beachvolejbale. Účastník evropských a světových šampionátů v juniorské i seniorské kategorii. Absolvent fakulty sportovních studií na Masarykově Univerzitě v Brně. Trenér mnoha úspěšných beachvolejbalovýh dvojic.

Jaroslav Malčík

malčík
Šéftrenér BVŠP SC KORÁB

Profesionální trenér BV, Mistr ČR šestkového volejbalu, zahraniční angažmá – Portugalsko, DE, AUT ( trenér). Reprezentační trenér juniorských kategorií BV – ME U21, U18. Trenérská licence 2 třídy.

Úspěchy svěřenců:
MS U21 muži a ME U18 muži i ženy

Martin Pihera

Bc. Martin Pihera
Trenér

Aktivní hráč a trenér beachvolejbalu. Bývalý profesionální extraligový hráč šestkového volejbalu, licencovaný trenér beachvolejbalu, trenér šestkového volejbalu a absolvent sportovní vysoké školy se zaměřením na volejbal a kondiční přípravu.

Jonáš Pešek

pešek
Trenér

Aktivni hráč a licencovaný trenér plážového volejbalu a volejbalu. Absolvent pedagogické fakulty UK. V letech 2010-1012 trenér šestkového volejbalu mládežnické kategorie na ČZU. Od roku 2012 trenér plážového volejbalu. Od roku 2015 trenér výběrové skupiny juniorek a juniorů.

Radek Voštiňák

voštiňák
Trenér

Aktivní hráč a trenér beachvolejbalu, atletiky a florbalu. Reprezentant v atletice v mládežnických kategoriích. Absolvent pedagogické fakulty na Univerzitě Karlově. Dále také student Fakulty tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově.

František Pihera

František Pihera
Trenér

Aktivní hrač beachvolejbalu a šestkovýho volejbalu, trenér beachvolejbalu. Bývalý extraligový hráč šestkoveho volejbalu v žákovských a juniorských kategoriích, student FTVS se zaměřením na volejbal.

Volejbalové úspěchy:
3. Místo HMČR muži; 5. Místo MČR muži; 2. Místo MČR U20 – účastník MS U21 v Thajsku; 2019 1. MČR ve snowvolejbalu (reprezentant ČR).

Ruby Pavoučková

pavoučková
Trenérka

Aktivní hráčka a trenérka beachvolejbalu. Hráčka ABV turnajů. Dříve i hráčka 1. ligy šestkového volejbalu. Absolventka krajinářské architektury na ČVUT. 

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.