Profesionální beachvolejbalové tréninky pro veřejnost

Otevřené tréninky

Vyberte si z nabídky našich tréninků s trenérem a přihlašte se v rezervačním systému jednotlivého areálu. Pokud nejste ještě zaregistrovaní klienti, prosíme Vás i o registraci.

RÁNO: středa 7.30-8.30 a pátek 7:30-9:00 MIKULOVKA

VEČER: pondělí a středa 20:00-21.30 DOMYNO , pondělí, úterý a středa 19:30-21:00 MIKULOVKA

Rezervujte se zde na Domyno:

Termíny jednotlivých otevřených tréninků pro všechny – kempů pro dospělé naleznete níže. Platbu můžete provést okamžitě přes platební bránu nebo později , avšak nejdéle 24 hodin před konáním tréninku. Pokyny pro platbu najdete v Uživatelském účtu v sekci Menu/Transkace Pro přihlášení do kempu je nutné vyplnit Registraci pro veřejnost (←klikněte) a být v režimu Přihlášen  na webových stránkách.

Cena 90 min tréninku: 300 Kč

Rezervujte se zde na Mikulovku a Koráb:

Mikulovka

Koráb

KDO Vás bude trénovat?

Domyno: pondělí Marty / středa Filip Rieger

Mikulovka: pondělí a úterý a pátek Filip Rieger / středa Markéta Bendíková

Koráb: středa, čtvrtek, neděle Nikita

Pro koho?

Beachvolejbalové tréninky v BVŠP jsou vhodnou formou tréninku pro všechy úrovně hráčů (začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí). Jsou otevřené pro všechny účastníky, kteří se přihlásí (do zaplnění kapacity).

Tréninkové kempy jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, jak pro mladé, tak i pro hráče středního věku. Dokonce i když jste překročili padesátku či šedesátku a zatím jste ještě nehráli, můžete začít trénovat beachvolejbal a zlepšit tak svou kondici.


Závaznost přihlášek

Pro organizaci kempů je nutné přihlášení účastníka. Zrušení přihlášení je možné 24 hodin předem. Pokud se přihlášený účastník včas neodhlásí (tj. 24 hodin předem), má povinnost uhradit kurzovné v plné výši a nemůže se účastnit dalšího kempu, dokud toto kurzovné neuhradí.

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.