Profesionální beachvolejbalové tréninky pro veřejnost

Otevřené tréninky

Vyberte si z nabídky našich tréninků s trenérem a přihlašte se v rezervačním systému jednotlivého areálu. Pokud nejste ještě zaregistrovaní klienti, prosíme Vás i o registraci. Během zimní sezóny 22/23 pro Vás spustíme jednotný systém pro všechny 3 areály, který Vám usnadní přístup ke všem našim službám.

Rezervujte se zde na Domyno:

Termíny jednotlivých otevřených tréninků pro všechny – kempů pro dospělé naleznete níže. Můžete nám také zavolat nebo využít on-line rezervaci. Pro přihlášení do kempu je nutné vyplnit Registraci pro veřejnost (←klikněte) a být v režimu Přihlášen  na webových stránkách.

Cena 90 min tréninku: 300 Kč

Rezervujte se zde na Mikulovku a Koráb:

Mikulovka

Koráb

KDO Vás bude trénovat?

Domyno: pondělí 20.00-21:30 Marty / středa 20:00-21:30 Filip Rieger

Mikulovka: pondělí 19:30-21:00 Filip Rieger / úterý 19:30-21:00 Filip Rieger/ středa 7:30-8:30 a 19:30-21:00 Markéta Bendíková

Koráb: středa, čtvrtek, neděle Nikita

Pro koho?

Beachvolejbalové tréninky v BVŠP jsou vhodnou formou tréninku pro všechy úrovně hráčů (začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí). Jsou otevřené pro všechny účastníky, kteří se přihlásí (do zaplnění kapacity).

Tréninkové kempy jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, jak pro mladé, tak i pro hráče středního věku. Dokonce i když jste překročili padesátku či šedesátku a zatím jste ještě nehráli, můžete začít trénovat beachvolejbal a zlepšit tak svou kondici.


Závaznost přihlášek

Pro organizaci kempů je nutné přihlášení účastníka. Zrušení přihlášení je možné 24 hodin předem. Pokud se přihlášený účastník včas neodhlásí (tj. 24 hodin předem), má povinnost uhradit kurzovné v plné výši a nemůže se účastnit dalšího kempu, dokud toto kurzovné neuhradí.