Pronájem kurtu ZIMA 2022/23

V tabulce naleznete zvýhodněné ceny pro stálé rezervace nadcházející halové sezóny (Permanentka), která začíná 19.září 2022 a končí 27.dubna 2023.

Pro sjednání Stálé rezervace ZIMA 2022/23 kontaktujte prosím Martina Šrámka – 739 022 621, beach@domyno.cz.

Vzhledem k dramaticky rostoucím cenám plynu i elektřiny, jsme byli letos nuceni zvýšit ceny pro zimní halovou sezónu oproti minulým rokům. Nejsme však stále schopni, vzhledem k dramatickým politickým a ekonomickým okolnostem v souvislosti s válkou na Ukrajině, plně odhadnout na 10 měsíců dopředu, jaké budou ceny všech energií. Stejně tak může nastat situace, kdy budou zcela zastaveny dodávky plynu do ČR, což by mohlo ohrozit provoz zejména v areálu Koráb a Mikulovka. Všichni však pevně doufáme, že k této situaci nedojde 🙏 a že se brzy vrátíme do stabilizovaného stavu.

Z těchto důvodů garantujeme níže uvedené ceny do 31.12.2022.

Vyhrazujeme si právo v případě dalších , výrazných nárůstů cen energii, v současnosti neznámých, dodatečně změnit hodinovou cenu (upravená cena Permanentka) pro stálé rezervace na období 1.1.2023 až 27.4.2023, a to nejpozději do 5.dne měsíce prosince 2022. Pokud s novou cenou budete souhlasit, požádáme Vás o úhradu rozdílu mezi cenou Permanentky a upravenou cenou Permanentky. V opačném případě Vám bude přepočítán počet zbývajících rezervací se zohledněním upravené ceny Permamentky .

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.