Podpořte nás

Touto cestou můžete podpořit naši snahu, a umožnit tak dětem něco dokázat. Nejen my, ale i děti, Vám budou za jakýkoli dar nesmírně vděčné. Zvlášť v této době, kdy již několik let ovlivňuje naše možnosti sportovat Covid a také nejistota ohledně cen plynu a jeho dostatečnosti pro zimu 2022/2023, budeme vděčni za jakoukoliv pomoc ze strany rodičů, přátel klubu a dalších firem.

Chtěli bychom velmi poděkovat Terče Dvořákové, která nám pomáhá pro rok 2022/2023 prosadit projekt na podporu členských příspěvků pro sociálně slabších děti a aktuálně rovněž děti z Ukrajiny v rámci globální korporátní iniciativy ve společnosti Henkel ČR spol. s r.o. Pojďme změnit zítřek (MIT = Make an Impact on Tomorrow).

Pokud někteří rodiče mají možnost takto podpořit aktivity klubu BVŠP, budeme moc rádi pokud nás budete kontaktovat na mailu bvsp.praha@gmail.com.

V Menu Projekty postupně prezentujeme aktivity na kterých pracujeme a jejichž podpora z vaší strany byl byla velkou pomocí.

KDO NÁS NOVĚ PODPOŘIL v 2021/2022

Díky globální korporátní iniciativě společnosti Henkel ČR spol. s r.o. Pojďme změnit zítřek (MIT = Make an Impact on Tomorrow) ve spolupráci s jejich zaměstnancem a beachvolejbalovým nadšencem – Terezkou Dvořákovou, jsme získali finanční podporu pro naši neziskovou organizaci ve výši 7.000 EUR. Moc si této spolupráce vážíme! Díky této pomoci jsme mohli pomoci ve velmi krátkém čase upravit beachvolejbalové kurty v areálu ZŠ Mikulova na Praze 11, tak aby byly připravené pro tréninky nových dětí a členů oddílu BVŠP. Ještě jednou díky!!

Pro rok 2021/2022 nás dále podpořily instituce:
–         MHMP 
–         MŠMT 
–         PVS 
–         Pankrác a.s.  
–         Ardon Safety s.r.o.

Pro rok 2020/2021 nás podpořily instituce:
–         MHMP 
–         MŠMT  
–         PVS 
–        Pankrác a.s.  
–         Ardon Safety s.r.o. , Zaspo s.r.o.

Pro rok 2019/2020 nás podpořily instituce:
–         MHMP 
–         MŠMT 
–         PVS  
–         MČP4 
–         Pankrác a.s.  
–         Ardon Safety s.r.o. 

Pro rok 2018/2019 nás podpořily instituce:
–         MHMP 
–         MŠMT 
–         PVS 
–         MČP4 
–         Pankrác a.s.  
–         Ardon Safety s.r.o.  

Poskytnuté finance byly řádně zaúčtovány, profinancovány a vyúčtovány dle interních nařízení daných institucí (např. na mzdové náklady, provozní náklady, materiální a sportovní vybavení BVŠP, z.s.).

Všem mnohokrát děkujeme za podporu. Podpoříte nás v roce 2021/2022 i Vy?

I náš klub a celá naše beachová komunita pomáhá potřebným http://www.beneficniturnaj.cz/

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.