O Nás

Vize & Hodnoty

Po loňské velmi úspěšné sezóně, kdy navštěvovalo školu plážového volejbalu přes 230 mladých sportovců, i vás rádi přivítáme v našem areálu. Účastníme se pražské JUNIOR BEACHLIGY v letních měsících i svazových turnajů.

Škola plážového volejbalu je pod metodickým vedením šéftrenéra Mgr. Martina Tichého, bývalého dlouholetého reprezentanta ČR, několikanásobného mistra ČR, člena metodické komise beachvolejbalu a trenéra reprezentace ČR neslyšících.

Provoz školy zajišťuje Bc. Martin Šrámek, bývalý profesionální extraligový hráč, několikanásobný mistr ČR a licencovaný trenér beachvolejbalu.

S přípravou začínáme už od těch nejmenších, kteří navštěvují přípravku a pokračujeme napříč všemi kategoriemi, až do zařazení hráče či hráčky do naší elitní skupiny (akademie).

V tréninku se nezaměřujeme pouze na beachvolejbal (nácvik techniky, herní taktiky), ale také na kondiční část. Do té patří rozvoj síly, vytrvalosti, výbušnosti, koordinace a mnoho dalšího. Jde tedy o komplexní průpravu, kterou doplňujeme i vzděláváním svěřenců na téma zdravé životasprávy.

CO JE NÁŠ CÍL 

Po loňské, velmi úspěšné sezóně, kdy jsme společnými silami vybojovali celkový titul PRAŽSKÉ JUNIOR LIGY a zapsali se mezi klubové velikány, bychom rádi navázali na tento úspěch znovu v novém roce. Zůstáváme však pokorní a naším primárním cílem je předávat zkušenosti a radost z krásného sportu, jakým je beachvolejbal.

Další cíl, který si bereme za svůj, je vedení dětí ke zdravému životnímu stylu, který přináší sport a pohyb jako takový a vede nás k určité disciplíně potřebné pro život a hlavně k rozvoji osobnosti. 

NAŠE VIZE

Společnou vizí do budoucna je dále rozšiřovat naši základnu. Chceme vybudovat další areál, který nám to umožní a zaškolit nové trenéry, kteří budou plně kvalifikováni pro trénink dětí.

Přejeme si vychovávat výkonnostní hráče a zařadit je na nejvyšší české beachvolejbalové okruhy. Chceme umožnit jejich start i v zahraničních turnajích. 

Rádi bychom naše svěřence dále rozvíjeli ve směru profesionální přípravy, do které patří kondiční, nutriční příprava a nesmíme zapomínat ani na složku regenerace, která hraje velkou roli ve sportovní přípravě.

Toto bychom rádi dopřáli našim svěřencům v budoucnu, v naší akademii.​


Beachvolejbalová škola Praha, z.s. každoročně roste. Jedná se o dynamický klub, který každý rok pracuje na zkvalitnění svých služeb a posouvá své vize dál. Zakládáme si na jednoduchosti, účelnosti a především na kvalitě! Stavíme na kvalitě tréninkového procesu, sebezdokonalování a sebevzdělávání našich trenérů, aby mohli našim svěřencům předávat profesionální poznatky a rady. A paralelně zajišťujeme stránku materiální. Výchova našich svěřenců probíhá nejen po stránce sportovní, ale i psychické. Nechceme vychovávat pouze dobré sportovce, ale především férové, empatické a silné osobnosti. S tím souvisí i úzká spolupráce s rodiči našich svěřenců. Ano, vychovat reprezentanta je skvělá věc. Ale mít krásný tým fungujících lidí (trenérů) a širokou základnu členů, kteří chápou vaši filozofii a řídí se jí, je SEN, který chceme přetavit ve skutečnost.

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.