O nás

BVŠP tohle jsme my – zábava, radost a plážový volejbal


Po loňské velmi úspěšné sezóně, kdy navštěvovalo školu plážového volejbalu přes 230 mladých sportovců, i vás rádi přivítáme v našem areálu. Účastníme se pražské JUNIOR BEACHLIGY v letních měsících i svazových turnajů.

Škola plážového volejbalu je pod metodickým vedením šéftrenéra Mgr. Martina Tichého, bývalého dlouholetého reprezentanta ČR, několikanásobného mistra ČR, člena metodické komise beachvolejbalu a trenéra juniorské reprezentace.

Provoz školy zajišťuje Bc. Martin Šrámek, bývalý profesionální extraligový hráč, několikanásobný mistr ČR a licencovaný trenér beachvolejbalu.

S přípravou začínáme už od těch nejmenších, kteří navštěvují přípravku a pokračujeme napříč všemi kategoriemi, až do zařazení hráče či hráčky do naší elitní skupiny.

V tréninku se nezaměřujeme pouze na beachvolejbal (nácvik techniky, herní taktiky), ale také na kondiční část. Do té patří rozvoj síly, vytrvalosti, výbušnosti, koordinace a mnoho dalšího. Jde tedy o komplexní průpravu, kterou doplňujeme i vzděláváním svěřenců na téma zdravé životasprávy.

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.