Projekty

S JUNIOREM NA BEACH


S juniorem na beach je unikátní projekt, kde si mohou zasoutěžit rodiče s dětmi společně v organizovaném turnaji. Přihlašte se na náš turnaj s názvem BLUE a přesvědčte se sami.

BEACHVOLEJBALOVÁ AKADEMIE BVŠP


Beachvolejbalová škola Praha, z.s. každoročně roste. Jedná se o dynamický klub, který se snaží každý rok zkvalitnit své služby a posunout svoji vizi o kus dál. Zakládáme si na jednoduchosti, účelnosti a především na kvalitě! Stavíme na kvalitě tréninkového procesu, sebezdokonalování a sebevzdělávání našich trenérů, aby mohli našim svěřencům předávat profesionální poznatky a rady. A týmy posouváme i po stránce materiální. Výchova našich svěřenců probíhá nejen po stránce sportovní, ale i psychické a duševní. Nechceme vychovávat pouze dobré sportovce, ale především férové, empatické a silné osobnosti. S tím souvisí i úzká spolupráce s rodiči našich svěřenců. „Ano, vychovat reprezentanta je skvělá věc. Ale mít krásný tým fungujících lidí a širokou základnu členů, kteří chápou vaši filozofii a řídí se jí, je SEN, který chceme přetavit ve skutečnost.“ (Martin Tichý, šéftrenér).

HRAJ BEACH ZMĚŇ ŽIVOT


Hraj beach změň život je projekt, který si klade za cíl přilákat nové zájemce o tento sport. Bojíte se nových věcí? Říkáte si, že beach či volejbal jste nikdy nehráli? Bojíte se, že to budete ostatním kazit nebo nevíte, jak začít? Pak tu pro vás máme řešení! Přihlašte se na kemp pro začátečníky. Náš trenér vás do tohoto nádherného sportu zasvětí a vy už nebudete chtít hrát nic jiného.

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.