Projekty

PÍSKOVÁNÍ NA MIKULOVCE


Unikátní pilotní projekt  ve spolupráci se ZŠ Mikulova a MŠ Vejvanovského. Jedná se o strukturovaný dvouhodinový až tříhodinový program pro děti a mládež ve věku 3-12 let, které hravou formou, vždy s ohledem na úroveň a rozvoj pohybových dovedností podněcuje k radostnému pohybu ve zdravém prostředí na písku.

Program se vede v areálu Mikulovka během celého školní roku od září do června, vždy 1x za 14 dní, vždy pro žáky mateřské školky MŠ v prvním bloku a ve druhém bloku pro studenty základní školy.

Cílem projektu je zpestřit výuku tělesné výuky pro žáky a žačky mateřských škol a studenty základních, středních škol.

S JUNIOREM NA BEACH


S juniorem na beach je unikátní projekt, kde si mohou zasoutěžit rodiče s dětmi společně v organizovaném turnaji. Přihlašte se na náš turnaj s názvem BLUE a přesvědčte se sam

HRAJ BEACH ZMĚŇ ŽIVOT


Hraj beach změň život je projekt, který si klade za cíl přilákat nové zájemce o tento sport. Bojíte se nových věcí? Říkáte si, že beach či volejbal jste nikdy nehráli? Bojíte se, že to budete ostatním kazit nebo nevíte, jak začít? Pak tu pro vás máme řešení! Přihlašte se na kemp pro začátečníky. Náš trenér vás do tohoto nádherného sportu zasvětí a vy už nebudete chtít hrát nic jiného.

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.