Naše cíle

Po loňské, velmi úspěšné sezóně, kdy jsme společnými silami vybojovali stříbrnou medaili na MČR klubů. Dále pak s Amy, Janou, Davidem, Vojtou, Tomášem a Kubou vybojovali medaile na MČR v kadetské, juniorské a dokonce seniorské kategorii a krásné čtvrté místo na Mistrovství světa do 21 let s členem klubu Tomášem Semerádem a jeho kamarádem Jakubem Šépkou členy seniorské reprezentace, kteří sní o Olmpijské účasti pod pěti kruhy. Zůstáváme však pokorní a naším primárním cílem je předávat zkušenosti a radost z krásného sportu, jakým je beachvolejbal. Hlavní cíl, který si bereme za svůj, je vedení dětí ke zdravému životnímu stylu, který přináší sport a pohyb jako takový a vede nás k určité disciplíně potřebné pro život a hlavně k rozvoji osobnosti. Medaile jsou důležité, ale kamarádství na celý život a super kolektiv je mnohem víc.

NAŠE VIZE

V roce 2021 jsme připojili k naší základně Beachvolejbalové školy na Domynu (Praha 4) druhý areál Koráb (Praha 8) a se začátkem školního roku ještě třetí areál Mikulovku (Praha 11).  S rozšířením našeho působení chceme udržet tréninkový program, který necílí jen na výkonnostní hráče, ale na celou širokou základnu dětí. Chceme nabízet tréninky pro malé i starší děti, které směřují k vrcholovému sportu i děti, které se chtějí hýbat zábavnou formou a hrát dobře beachvolejbal.

Naše vize je posunout Beachvolejbalovou školu na úroveň Beachvolejbalové akademie, kde do sportovní přípravy patří neoddělitelně také kondiční, nutriční příprava a nesmíme zapomínat ani na složku regenerace, která hraje velkou roli.

Věříme, že péče o širokou základnu nám v ČR umožní postupně vychovat výkonnostní hráče a zařadit je na nejvyšší beachvolejbalové okruhy i na start v zahraničních turnajích. Zároveň také vychovat dobré trenéry beachvolejbalu, kteří budou nositeli hodnot a trenérského programu, ve který věříme.


Beachvolejbalová škola Praha, z.s. každoročně roste. Jedná se o dynamický klub, který každý rok pracuje na zkvalitnění svých služeb a posouvá své vize dál. Zakládáme si na jednoduchosti, účelnosti a především na kvalitě! Stavíme na kvalitě tréninkového procesu, sebezdokonalování a sebevzdělávání našich trenérů, aby mohli našim svěřencům předávat profesionální poznatky a rady. A paralelně zajišťujeme stránku materiální. Výchova našich svěřenců probíhá nejen po stránce sportovní, ale i psychické. Nechceme vychovávat pouze dobré sportovce, ale především férové, empatické a silné osobnosti. S tím souvisí i úzká spolupráce s rodiči našich svěřenců.

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.