Beach junior liga 23/24

🏐Registrace na Pražskou Junior Beach Ligu

Termíny na HALOVOU Junior beach ligu 23/24 jsou vypsané po análech. Pokud někteří z Vás rádi plánují rodinné aktivity dopředu, máte možnost začít plánovat. Hlavně si ale termíny dobře zapište do kalendářů.

Prosím registrujte se na turnaj pod areálem kde trénujete. Šéftrenéři vám následně sestaví společně s vámi dvojici do turnaje, pokud ji nemáte již určenou. Dvojice přihlásíme závazně na turnaj a vy si můžete zkontrolovat vaše nasazení v turnaji na https://www.volejbalpraha.cz/beach/

Nově máme otevřené termíny pro Letní Junior Beach ligu. Prosím nezapomene své děti co nejdříve registrovat.!!! Počty jsou omezené a záleží i na účasti dětí z jiných areálů.

Beach Liga – Slavnostní zakončení 13.5.24 V Kayak Baru

Sledujte prosím čas začátku 1.-4.ligy jednotlivých kategorií u vašeho syna/dcery, který je v jednotlivých areálech odlišný podle počtu kurtů v areálu a počtu přihlášených hráčů. Tyto informace najdete na : https://www.volejbalpraha.cz/beach/

Věkové kategorie pro školní rok 2023/2024:

U10 – holky a kluci – datum narození 1.1.2014 a mladší

U12 – holky a kluci – datum narození 1.1.2012 a mladší

U14 – holky a kluci – datum narození 1.1.2010 a mladší

U16 – holky a kluci – datum narození 1.1.2009 a mladší

U18 – holky a kluci – datum narození 1.1.2007 a mladší

U20 – holky a kluci – datum narození 1.1.205 a mladší

Pro přihlášení na Junior Beach Ligu je nutné, aby člen (vaše dítě)měl hotovou Registraci pro členy klubu (←klikněte)a byl na kontaktní email uvedený v registraci Přihlášen (horní pravý roh).

Sledujte prosím čas začátku 1.-4.ligy jednotlivých kategorií u vašeho syna/dcery, který je v jednotlivých areálech odlišný podle počtu kurtů v areálu a počtu přihlášených hráčů.

Co je Pražská junior Beach Liga

BLOG – Junior Beach liga

Máme ohromnou radost, že se nám podařilo získat další cenný štítek na putovním poháru, což je vyústění zastoupení BVŠP na stupních vítězů ve všech věkových kategoriích. Děkujeme všem, kteří podporovali celou sezónu beachvolejbal, sport který milujeme, klub BVŠP, naše členy ať už z pozice rodičů, prarodičů, sourozenců, kamarádů a kamarádek.

Radek Voštiňák během U16
Marty Tichý během U12
Jarda Malča během U14

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.