Děti a mládež

Tato část webu je pro všechny rodiče, jejichž děti jsou členy BVŠP ale i pro rodiče, kteří se chtějí dozvědět, kdo jsme a jak náš klub funguje.

Naleznete zde informace k náboru, přihláškám do klubu, zařazení dětí do tréninkových skupin, informace o klubových BVŠP turnajích, pražské Beach lize i ČVS turnajích, připravovaná letní i zimní soustředění a veškeré informace k letním příměstským táborům.

Pro přihlášení člena BVŠP na jakoukoliv akci je nutné, aby člen (vaše dítě)měl hotovou registraci a byl na kontaktní email uvedený v registraci Přihlášen (horní pravý roh).

Děti potřebují kolektiv a potřebují se hýbat. Každý rodič to zná. Žijeme v moderní době, kdy je nabídka kroužků pro děti opravdu pestrá a to zejména ve větších městech. Proč by si tedy měly rodiče malých dětí a náctiletí vybrat zrovna beachvolejbal a BVŠP? Odpověď máme.

„Náš program je komplexní. Chceme se věnovat všem dětem bez ohledu na počet tréninků týdně a přizpůsobit program aktuální výkonnosti i ambicím. Ne každý může nebo chce dělat sport vrcholově. Naším přáním je, aby u nás byly děti spokojené, motivované. Pro BVŠP je radost, empatie, přátelství a důvěra – tedy emoční rozvoj dítěte stejně důležitý jako jeho fyzická zdatnost a úspěchy ve hře. Nejde nám jen o sport ale i o vybudování dobrého kolektivu.“

Martin Šrámek, zakladatel BVŠP

Vedeme ke sportu děti již od 5 let věku. Jsme přesvědčení, že beachvolejbal je jeden z nejvhodnějších a nejvšestrannějších sportů pro děti. Nabízíme fungující tréninkový program a přidružené aktivity, turnaje, hry a soustředění – a to vše je postaveno na pevných základech a zkušenostech kvalifikovaných trenérů. A také oceněno stovkami spokojených rodičů a dětí.

Naši trenéři jsou profesionální učitelé herní techniky a taktiky. A vedle toho – a na tom si zakládáme nejvíce – také skvělí parťáci, kteří si od dětí a náctiletých sportovců a sportovkyň právem získali velkou důvěru.

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.