Soustředění a příměstské kempy v 2024

🏐Přihlášky na letní soustředění 2024

Připravili jsme pro Vás soustředění v Rakovníku s termíny v květnu, červnu 2024 pro děti i veřejnost. Prázdninové soustředění v RAKOVNÍKU a KOJETÍNĚ je určeno pouze pro děti. Přednostní právo má výkonnost a členové BVŠP.

Pro více detailů klikněte na:

Soustředění RAKOVNÍK a KOJETÍN 2024

🏐Přihlášky na letní příměstské kempy 2024

Máme pro vás připravený moderní a zábavný tréninkový program letního příměstského kempu pro děti a mládež od 6 do 18 let
Již jedenáctý ročník úspěšné letní akce, která všechny baví 
Chceme vaše děti zaujmout a zlepšit v plážovém volejbale a užit si legraci v doplňkových sportech – vše s maximálním ohledem věk a dovednosti 
Garantujeme, že se děti nebudou nudit – vytvoříme zábavný týden pro vaše děti 

Přihlášky: pro registrované členy přes tuto stránku našeho webu, POZOR! pro zatím neregistrované děti je třeba také vyplnit  Registraci pro děti a mládež (←klikněte) ,a následně se přihlásit na kemp. Kontaktní mail v přihlášce prosím použijte mail rodiče, abychom Vám na něj mohli následně poslat všechny potřebné informace. Telefon v závislosti na věku dítěte vyplňte také svůj nebo přímo syna či dcery.


Cena: 4450,- Kč / dítě / pracovní týden cena nezahrhuje: pojištění dítěte (proti úrazu, proti krádeži, či ztrátě věcí, zrušení účasti v případě nemoci atd.) platba pouze on-line ( platba bude automaticky vygenerována a zaslána po přihlášení ) 


Pro více informací klikněte na tento odkaz nebo kontaktujte hlavní trenéry v areálech Martin Tichý 775981809, Martin Pihera 777060532, Jarda Malčík 602101126 nebo ostatní trenéry v klubu.

Příměstské kempy LÉTO 2024

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.