Soustředění

Školní rok 2021/2022

připravujeme zimu i léto

Možnosti zimního soustředění zatím zjišťujeme. Jednalo by se o kondiční přípravu primárně pro starší členy nikoliv o herní trénink. V létě pojede BVŠP opět na soustředění do Rakovníku ( Domyno, Mikulovka) a Kojetína (Koráb), kde vítáme co nevyšší účast členů. Letní soustředění kombinuje kondiční přípravu, trénink technik i hru.

Přesné termíny soustředění budeme včas komunikovat .

Školní rok 2020/2021

V létě jela BVŠP na soustředění do Rakovníku a Kojetína. Tréninky probíhají od neděle do soboty na písku, pevném povrchu a na trávě. Soustředění zahrnuje tréninky beachvolejbalu, fyzickou přípravu, doplňkové sporty, atletiku, kompenzační cvičení, regeneraci atd. Cílem soustředění je také lépe poznat své kamarády a stmelení celého kolektivu.
V pátek je soustředění zakončeno závěrečným turnajem o ceny.

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ RAKOVNÍK – Domyno

Sportovní centrum Cafex – dějiště mezinárodních sportovních akcí ME a MS. Ideální lokalita ve středních Čechách, krytý bazén, koupaliště, perfektní pro sportovní soustředění. Kvalitní strava a ubytování na hotelové úrovni, přímo u kurtů. 

Pro koho je určeno:
Pro děti a mládež z naší beachvolejbalové akademie od 7 do 18 let. Po domluvě a při volné kapacitě se mohou zúčastnit i děti z ostatních areálů.

1.termín Rakovník (31.7. – 8.8.2021)
2.termín Rakovník (7.8. – 14.8.2021)
3.termín Rakovník (14.8. – 21.8.2021)

Trenéři soustředění:
Mgr. Martin Tichý
Bc. Radek Voštiňák
Ondřej Kolder
Ruby Pavoučková

Důležité dokumenty o soustředění
(prosíme rodiče, aby si všechny dokumenty vytiskli a přinesli podepsané!)

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ – Koráb

ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2019/2020 – Malá Úpa

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.