BVŠP turnaje

Členové BVŠP se mohou účastnit oficiální pražské Beach ligy a nebo se přihlásit na BVŠP turnaj, kde si mohou proti sobě zahrát členové všech našich areálů. Organizujeme tyto turnaje pro nové členy oddílu, aby se lépe seznámili, ale zejména abychom všem dětem bez ohledu na četnost jejich tréninků umožnili se více rozehrát. Beachvolejbal je technicky náročná hra. Je důležité herní techniky, které pilujeme na trénincích v průběhu týdne, také více uplatnit během samotné hry. BVŠP turnaje jsou ideálním nástrojem, jak si zahrát a to bez stresu navíc ze ztráty bodů v pražské soutěži.

Tuto neděli proběhl první klubový turnaj U10, U12 U14 a U16 na Domynu a Mikulovce

Většina z 20 dvojic na Domynu a 10 dvojic na Mikulovce byla složená ze začátečníků a mírně pokročilých, ale to nám nebránilo v tom, že jsme si společně nedělní odpoledne opravdu užili. Turnaj na Domynu vedl Márty Tichý a souběžně na Mikulovce Martin Pihera.

Organizace hry byla takzvaná postupka: což je sytém hry, kdy na prvním kurtu se hraje přehazovaná, na druhém hřišti mini-beach a na třetím a čtvrtém kurtu beach. 

Při této formě hry hrají všichni v rámci kategorie na jednom hřišti ztrátovanou – side-out a vždy po 15 minutách nejlepší dvojice postoupí na vyšší hřiště, např. z překážky na mini beach a stejně tak i obráceně. Děti tento systém hry motivuje a zároveň se učí pravidla a posloupnost spojitost her přehazovaná na mini beach a beachvolejbal. 

Zapište si již do kalendářů další termín!!

Nadcházející turnaj – Domyno

Další kolo tohoto turnaje se odehraje na Domynu 14.11.2021 opět od 14:00-17:00.

Registrace na beachskola@domyno.cz

Kapacita:32 hráčů/hráček

Nadcházející turnaj – Mikulovka

Další kolo tohoto turnaje se odehraje na Mikulovce 14.11.2021 opět od 14:00-17:00.

Registrace na beachskola@mikulovka.cz

Kapacita:32 hráčů/hráček

Koráb

Nadcházející turnaj pro Děti a mládež: připravujeme

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.