Klubové akce BVŠP pro děti a rodiče

🏐Přihlášky na pražské Klubové akce BVŠP pro děti a rodiče

Turnaj MAMA-PAPA-KIDS-CUP – minimum 8 dvojic, uzávěrka ve čtvrtek večer před akcí

Trénink rodiče s dětmi – minimum 4 dvojice , uzávěrka ve čtvrtek večer před akcí

Pro přihlášení na klubové turnaje BVŠP je nutné, aby člen (vaše dítě)měl hotovou  Registraci pro členy klubu (←klikněte) a byl na kontaktní email uvedený v registraci přihlášen (horní pravý roh).

Členové BVŠP se mohou účastnit oficiální pražské Beach ligy a nebo se přihlásit na BVŠP turnaj, kde si mohou proti sobě zahrát členové všech našich areálů. Organizujeme tyto turnaje pro nové členy oddílu, aby se lépe seznámili, ale zejména abychom všem dětem bez ohledu na četnost jejich tréninků umožnili se více rozehrát. Beachvolejbal je technicky náročná hra. BVŠP turnaje jsou ideálním nástrojem, jak si zahrát a to bez stresu navíc ze ztráty bodů v pražské soutěži.

Sraz 15 min před začátkem turnaje v hale, platba na místě v hotovosti. V ceně startovného ovocná svačina.Kdo nebude nahlášen nebude na turnaj vpuštěn (Na některé turnaje je možné se hlásit i jako jednotlivec – dvojice složíme na místě. Čtěte prosím popis u jednotlivých turnajů)

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.