Soustředění – Rakovník a Itálie 2024

Rezervujte si místo na našich soustředěních. V letošním roce Vám nabízíme prodloužené víkendy v Rakovníku a nebo týdenní pobyty v Itálii v Silvi Marina. Přidejte se k nám!

Pro přihlášení je nutné, aby jste měli vyplněnou Registraci Veřejnosti  (←klikněte) a byli aktuálně Přihlášeni na webových stránkách bvsp.cz(horní pravý roh).

BVŠP – soustředění v ITÁLII pro dospělé 2024OTEVŘENO

Hlásíme návrat úspěšných letních soustředění pro dospělé v Itálii v super lokalitě Silvi Marina, Pescara pod vedením našich trenérů. Intenzivní tréninkový program doplněný relaxací u moře a výlety.

🏐4.5. – 11.5.2024 se na Vás budou těšit trenéři Pavel Krč a Sergi Sypko s Milanem Moníkem

🏐21.9. – 28.9.2024 se na Vás budou těšit trenéři Pavel Krč a Sergi Sypko, Marty Tichý, Adam Waber a Filip Rieger

Tréninky: 3500 Kč Kč k úhradě nejpozději 30 dní před začátkem. Cena zahrnuje 8 (9) x trénink na 90 minut a organizaci závěrečného turnaje. Pokyny k platbě obdržíte mailem, nebo v Seznamu transakcí na svém účtu na webu. Při zrušení bude platba vrácena na váš kredit.

Doprava: Dopravu si každý zajišťuje samostatně. Můžete jet sami autem a nebo se s někým domluvit a o auto se podělit. Pokud hledáte jedno nebo dvě místa v autě, napište nám na bvsp.praha@gmail.com, zkusíme se zeptat kdo má volno. Pokud máte v plánu využít leteckou linku od Ryanair, ta létá v sobotu (případně také v úterý). Pokud byste si chtěli pobyt prodloužit od soboty na úterý, napište nám.

Ubytování platba: 7 nocí v závislosti na typu vybraného ubytování je k úhradě nejpozději 30 dní před začátkem. Pokyny k platbě obdržíte mailem, nebo v Seznamu transakcí na svém účtu na webu. Při zrušení bude platba vrácena na váš kredit. Cena zahrnuje 7x ubytování, elektrickou energii, vodu, plyn, úklid. Nezahrnuje městskou daň 1 EUR osoba/den. Předem se dá objednat přistýlka (30 EUR /týden), dětská postýlka (20 EUR /týden), povlečení (10 EUR osoba/týden), ručníky (5 EUR osoba/týden), parkování v rezidenci GUGU/MAC (35 EUR /týden).

Ubytování druhy:V seznamu ubytování si vyberte, jestli si chcete koupit jenom lůžko pro sebe, nebo 2 lůžka pro sebe a partnerku či partnera, nebo rovnou celý apartmán. Koupíte-li si celý aparmtán, omezujeme maximální počet ubytovaných, a to následovně: Mono 2 (3) lidé, Bilo 4 lidé, trilo 6 lidí. Klidně si můžeš takto nakoupit celý apartmán pro celou vaši rodinu včetně dětí. 

Rezervace ubytování v Itálii


Kromě sportovních aktivit můžete podniknout výlety v okolí nebo prostě jen relaxovat po beachvolejbalu. Těšit se můžete na skvělou partu lidí, skvělé jídlo hlavně skvělý Beachvolejbal.

BVŠP – soustředění v Rakovníku pro dospělé 2024

🏐31.5.-2.6.2024 – pro všechny

🏐5.-7.7.2024 – pro všechny

🏐19.-21.7.2024 – pro všechny

🏐19.-21.7.2024 – pro MIXY

Úspěšný letní kemp pro dospělé opět po roce znovu v super lokalitě a pod vedením našich trenérů. Intenzivní tréninkový program doplněný relaxací v bazénu. Ubytování po dvou osobách ( v případě zájmu i po třech) s plnou penzí přímo v areálu.

Náplň: 4 x trénink na 120 minut a 2 x řízená hra na 90 minut + nedělní turnaj 9-14:00
Sraz v pátek dopoledne 9:00 a konec v neděle odpoledne cca 14:00 včetně nedělního obědu
Cena: 4900 Kč Kč k úhradě do 20.5.2024 nebo nejpozději 7 dní před začátkem. Pokyny k platbě obdržíte mailem, nebo v Seznamu transakcí na svém účtu na webu. Při zrušení bude platba vrácena na váš kredit.
Kapacita: minimálně 8, maximálně 16 – 24 (1 až 3 kurty pro 8 lidí na kurt max)
Hlavní trenéři a zdravotníci: Márty Tichý a Martin Pihera/ Filip Rieger

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.