Zápis na školní rok 2023/24

Stávající členové BVŠP:

zápis na školní rok pro jednotlivé tréninkové skupiny bude probíhat v druhé polovině června 2023 po společném setkání v jednotlivých areálech v čase od 18:0-19:00:

DOMYNO 11.června 23

KORÁB 18.června 23

MIKULOVKA 25.června 23


Program pro rodiče: 

Program pro děti: hra formou postupky
PROSTOR PRO OTÁZKY 19:00 – 20:00 se skleničkou v ruce
Prosím přijďte v co největším počtu, je to nejlepší způsob, jak se včas a efektivně dozvědět důležité informace a možnost na cokoliv se nás zeptat.

Noví členové BVŠP:

Do Beachvolejbalové školy Praha se mohou přihlásit všichni chlapci a dívky od 5 do 18 let, kteří se chtějí pravidelným tréninkem beachvolejbal naučit nebo se v něm zdokonalit. Všichni ti, kdo chtějí hrát rekreačně nebo výkonnostně. Hlásit se můžete kdykoliv během školního roku. Budeme rádi, když se za námi přijdete podívat na probíhající tréninky.

NOVINKA ČERVEN 23!!!! připravujeme poslední týden v červnu ve dnech 27.-28.6. ZKUŠEBNÍ TRÉNINKY pro nové děti od 6-13 let v časech 15:00-16:30. Pokud již nyní víte, nebo Vaše děti vědí, že mají zájem začít hrát beachvolejbal, a nebo to zvažují ale chtěly by si to zkusit , využijte tuto možnost a přijďte na ukázkové tréninky. Zajistíte si místo v klubu v předstihu a vyhnete se hektičtějšímu náboru v září a můžete se přidat do naší party v BVŠP.

KLASIKA ZÁŘÍ 23!!! Samozřejmě tak jako každý rok, budou probíhat standardně NÁBORY od 1.-15. září 2023. Čekají vás ukázkové hodiny, rozřazovací tréninky a konzultace s našimi trenéry. Nábory se budou konat ve všech našich areálech ve všedních dnech:

pro mladší děti ve věku 6-13 let v časech od 15:00 – 16:30 a

pro starší děti ve věku 14-18 let v časech od 16:30-18:00.

Pro další informace můžete kontaktovat hlavního trenéra BVŠP Mgr. Martina Tichého na email: bvsp.praha@gmail.com pro celý klub nebo také pro jednotlivé areály:

Domyno: beachskola@domyno.cz

Mikulovka: martinpikopihera@gmail.com

Koráb: beachskola@beachkorab.cz

Naše akademie je postavena na vzájemné důveře

Budujeme vzájemnou důvěru, respekt a empatii. Rukama nám za 8 let prošly stovky dětí a baví nás to stejně jako na začátku. Protože beachvolejbal je srdcovka. Protože vaše radost ze hry je náš motor.

  • Trénujeme i vychováváme
  • Vedeme děti ke zdravému životnímu stylu
  • Rozvíjíme osobnost a všestrannost
  • Podporujeme talentované sportovce
  • Věnujeme se regeneraci i zábavě

Pokud se v průběhu školního roku rozhodnete, že byste rádi zkusili beachvolejbal, kontaktujte nás na našich emailových adresách. Rádi Vás poznáme a domluvíme se na možnostech zapojení Vaší dcery/syna do BVŠP i v průběhu školního roku.

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.