Nábory září 2022

Nábory na školní rok 2022/2023 budou probíhat 1.9.-16.9.2022

Do Beachvolejbalové školy Praha se mohou přihlásit všichni chlapci a dívky od 5 do 18 let, kteří se chtějí pravidelným tréninkem beachvolejbal naučit nebo se v něm zdokonalit. Všichni ti, kdo chtějí hrát rekreačně nebo výkonnostně.

Všechny děti (stávající i noví zájemci) mají možnost se během léta „předregistrovat“ do jednotlivých tréninkových skupin:

Předregistrace do tréninkových skupin pro 2022/2023

Nebo se za námi přijďte podívat od 1.-16. září na nábory, které probíhají každý rok stejně. Čekají vás ukázkové hodiny, rozřazovací tréninky a konzultace s našimi trenéry. Pro další informace můžete kontaktovat hlavního trenéra BVŠP Mgr. Martina Tichého na email: bvsp.praha@gmail.com pro celý klub nebo také pro jednotlivé areály:

Domyno: beachskola@domyno.cz

Mikulovka: martinpikopihera@gmail.com

Koráb: beachskola@beachkorab.cz

Naše akademie je postavena na vzájemné důveře

Budujeme vzájemnou důvěru, respekt a empatii. Rukama nám za 8 let prošly stovky dětí a baví nás to stejně jako na začátku. Protože beachvolejbal je srdcovka. Protože vaše radost ze hry je náš motor.

  • Trénujeme i vychováváme
  • Vedeme děti ke zdravému životnímu stylu
  • Rozvíjíme osobnost a všestrannost
  • Podporujeme talentované sportovce
  • Věnujeme se regeneraci i zábavě

Pokud se v průběhu školního roku rozhodnete, že byste rádi zkusili beachvolejbal, kontaktujte nás na našich emailových adresách. Rádi Vás poznáme a domluvíme se na možnostech zapojení Vaší dcery/syna do BVŠP i v průběhu školního roku.

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.