Závodní oblečení holky

Turnajové oblečení na Junior Beach Ligu a AVL turnaje, MR ČR. Samozřejmě s ním ale můžete odehrát i tréninky a jakékoliv jiné turnaje či akce. Rádi uvidíme, že hrajete v barvách BVŠP a jste hrdí na svůj klub.

Povinným oblečením na turnaje AVL jsou tílko a úzké kraťasy nebo plavkové kalhotky (legíny v chladnějších dnech). V horkých dnech naopak velmi doporučujeme i podprsenku. (dá se nosit i na triko s dlouhým rukávem v chladnějším počasí) Prosím berte v úvahu, že dvojice hráček musí mít na turnaji identické oblečení a ve stejné barvě. Doporučujeme proto držet základní barvu modrou nebo červenou. Tílka mají mít číslo 1 nebo 2 podle typu hráčky (dle pokynů trenéra). Kraťasy Příjmení hráčky.

Ostatní barevné varianty kromě modré nebo červené jsou doplňkové.Barevné varianty závodního oblečení – sezóna 2022/2023

Připravujeme pro Vás během ledna 2023 také trika s dlouhým rukávem, underwear a legíny pro chladnější období, kdy určitě oceníte i delší rukáv a nohavice.

JAK ZJISTIT SPRÁVNOU VELIKOST? podívejte se na návod od našeho trenéra Martina Pihery kliknutím na …Jak vybrat správnou velikost dresu

OBJEDNÁVKY odesíláme výrobci vždy 3.den měsíce (tedy 3.února 2023 bude první hromadná objednávka u výrobce). Prosíme proto abyste vždy do konce měsíce zadali objednávky do systému. Dodací lhůta od dodavatele Jsrey53 může být až 6-8 týdnů. Kontaktní osoba: Martin Pihera na tel: tel: 777 060 532, nebo pište na email: martinpikopihera@gmail.com.

🏐ON-LINE OBJEDNÁVKY

Pro objednávku oblečení je nutné, aby člen (vaše dítě)měl hotovou  Registraci pro členy klubu (←klikněte) a byl na kontaktní email uvedený v registraci přihlášen (horní pravý roh).

🏐Závodní tílko BVŠP – holky

Nový střih tílka pro sezónu 22/23 s více vykrojeným střihem pro holky a vylepšeným vykrojením u krku a roku. Velikosti: S, M,L,XL Klubové barvy: červená a modrá Doplňkové barvy: žlutá, tyrkysová, šedá, fialová, zelená (pro náhled jednotlivých variant klikněte zde Barevné varianty závodního oblečení – sezóna 2022/2023

🏐Turnajové kalhotky BVŠP – holky

Nový střih kalhotek pro sezónu 22/23. Velikosti: XS,S, M,L,XL Klubové barvy: červená a modrá Doplňkové barvy: žlutá, tyrkysová, šedá, fialová, zelená (pro náhled jednotlivých variant klikněte zde Barevné varianty závodního oblečení – sezóna 2022/2023

🏐Turnajové kraťasy BVŠP – holky, volný střih

Nový střih kalhotek pro sezónu 22/23. Velikosti: XS,S, M,L,XL Klubové barvy: červená a modrá Doplňkové barvy: žlutá, tyrkysová, šedá, fialová, zelená (pro náhled jednotlivých variant klikněte zde Barevné varianty závodního oblečení – sezóna 2022/2023

🏐Turnajové kraťasy BVŠP – holky, úzký střih

Nový střih kalhotek pro sezónu 22/23 (guma je schovaná v látce a není viditelná) Velikosti: XS,S, M,L,XL Klubové barvy: červená a modrá Doplňkové barvy: žlutá, tyrkysová, šedá, fialová, zelená (pro náhled jednotlivých variant klikněte zde Barevné varianty závodního oblečení – sezóna 2022/2023)

🏐Turnajová podprsenka BVŠP – holky

Nový střih podprsenky pro sezónu 22/23 s vyztuženým spodním lemem v provedení široké gumy a upraveným střihem. Velikosti: XS,S, M,L,XL Klubové barvy: červená a modrá Doplňkové barvy: žlutá, tyrkysová, šedá, fialová, zelená (pro náhled jednotlivých variant klikněte zde Barevné varianty závodního oblečení – sezóna 2022/2023

🏐Turnajová mikina BVŠP – unisex

Velikosti: XS,S, M,L,XL Klubové barvy: červená a modrá Doplňkové barvy: žlutá, tyrkysová, šedá, fialová, zelená (pro náhled jednotlivých variant klikněte: Barevné varianty závodního oblečení – sezóna 2022/2023)

🏐NOVINKA! BVŠP legíny s vyšším pasem

Velikosti: XS,S, M,L,XL Klubové barvy: černá, červená a modrá Doplňkové barvy: žlutá, tyrkysová, šedá, fialová, zelená (pro náhled jednotlivých variant klikněte: Barevné varianty závodního oblečení – sezóna 2022/2023)

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.