🏐Nově! Zápis stávajících členů BVŠP pro 23/24

Spustili jsme pro Vás on-line zápis stávajících členů na školní rok 23/24 pro všechny naše areály. Prosím klikněte na žluté tlačítko areálu kam Vaše dcera/syn chodí trénovat a následujte pokyny pro zápis tak jak jsou uvedeny na webové stránce.

U mladších dětí v časech 15:00 si prosím rozmyslete, jak často chcete mít tréninky, které dny a časy by Vám vyhovovali. Prosíme o on-line přihlášku do 31.července 23, aby jsme mohli nabídnout zbývající místa novým zájemcům z řad dětí.

U výkonnosti U10 – U20 přihlásí / navrhne trenér areálu člena do tréninkové skupiny podle svého nejlepšího zvážení a zašleme Vám rodičům mailem informací o jeho zapsání do tréninkové skupiny. Pokud nebudete souhlasit se zařazením svého syna/dcery do výkonnostní skupiny, prosím napište nám co nejdříve. V opačném případě budeme brát přihlášku za závaznou po 31.červenci 23. Máme zájemce o zařazení do klubu z řad nových dětí ale jasnou prioritou jsou pro nás stávající členové. Prosíme Vás proto o spolupráci, abychom vytvořili co nejlepší skupiny, které spolu budou celý rok pracovat a růst.

1. On-line zápis stávajících členů pro 23/24

Zápis DOMYNO pro školní rok 2023/24

.

Zápis KORÁB pro školní rok 2023/24

Zápis MIKULOVKA pro školní rok 2023/24

2. Nábory pro stávající členy BVŠP – září 23

KLASIKA ZÁŘÍ 23!!! Samozřejmě tak jako každý rok, budou probíhat standardně NÁBORY od 4.-15. září 2023 i pro stávající členy BVŠP a to zejména pro mladší děti do věku 15 let a děti, které nehrají výkonnost. PROSÍME PŘIJĎTE!!! Zodpovíme na všechny Vaše otázky, zařazení do skupin, trenéři, turnaje, soustředění apod Nábory se budou konat ve všech našich areálech ve všedních dnech:

pro mladší děti ve věku 6-13 let v časech od 15:00 – 16:30 a

pro starší děti ve věku 14-18 let v časech od 16:30-18:00.

Pro další informace můžete kontaktovat hlavního trenéra BVŠP Mgr. Martina Tichého na email: bvsp.praha@gmail.com pro celý klub

nebo také pro jednotlivé areály

Domyno: beachskola@domyno.cz

Mikulovka: martinpikopihera@gmail.com

Koráb: beachskola@beachkorab.cz

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.