BVK Game – páteční hra

BeachVolley Korab Game – páteční hra

Všechny Vás srdečně zdravíme.

Páteční hrací kemp začínáme tento pátek 17. 9. 2021 – kategorie mixy. Cílem hracích pátků, bude setkávání hráčů, kamarádů a přátel, kteří se budou chtít odreagovat od všedních povinností, dobře si zahrát beachvolleyball a celkově se příjemně naladit na víkend. Páteční BKorab Game, bychom rádi udrželi ve svižném tempu brazilské samby, doprovázenou drobným občerstvením, pitným režimem a skvělou hudbou. Starat se o vás bude náš Team trenérů BVŠP.

Současný formulář slouží jako registrace do skupiny hráčů a hráček BKorab Game ( , kterou budeme informovat o akcích a celkovém dění v novém beachvolejbalovém areálu SC Koráb, vedeným Beachvolejbalovou školou Praha. Těšíme se na vás a děkujeme za přízeň – Malčík Jarda a Nikita / trenéři BVŠP – SC Koráb.

Sportovní cíle hracího kempu, jsou odehrát kvalitní zápasy a snažit se vám poradit a ukázat v průběhu hry, správnou techniku a taktiku, jak docílit co nejlepších výsledků. BKorab Game, bude otevřen pro kategorii pokročilí a mírně pokročilí. Přihlašování bude na týmy / dvojice / a pravidelně budeme střídat sudý týden muži – ženy – mixy a lichý týden mixy.

Na Hráče, kteří v průběhu měsíce odehrají nejvíce setů, bude připravena odměna – dárek – gesto – prostě pohoda.

BKorab Game bude otevřena pro 10 týmů ( 20 – hráčů ).

Startovné na hráče: 300 Kč / ( občerstvení, pitný režim v ceně startovného )

Přihlašování jednotlivě, po vzájemné domluvě týmu. Pro domluvu dvojic – ( pokud budou mít problém sehnat parťáka nebo parťačku ) – bude připraven komunitní portál ).

Termíny akcí:

Pro přihlášení na akci je nutné mít aktivní registraci do systému.

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.