Máme nový web bvsp.cz

Seznam novinek
BVŠP

Máme nový web bvsp.cz

Beachvolejbalová Škola Praha Novinky 6. 11. 2021

Myšlenka zprofesionalizovat náš web se nás držela delší dobu. Vzhledem k množství aktivit, kterým se Beachvolejbalová škola věnuje a také potřebě domluvit se na podobě webu napříč našimi 3 areály (Domyno, Koráb, Mikulovka), to byl celkem oříšek. Náhoda či osud tomu chtěl, že jeden z našich věrných členů vede digitální agenturu. Slovo dalo slovo a už se rodila grafika nového webu www.bvsp.cz.

Chtěli jsme vytvořit moderní přehledný web, který bude vyprávět příběh. Náš příběh. A zároveň nás přiblíží k vám – našim klientům. Rodičům dětí, dětem, teen sportovcům a dospělým hráčům. Tedy všem těm, kteří u nás a s námi tráví čas, jezdí na soustředění, kempy, účastní se našich turnajů a akcí a chodí pravidelně i nepravidelně trénovat s našimi profi trenéry.

Na webu najdete registrace pro děti, náctileté a dospělé do všech tří areálů BVŠP. Samostatné sekce Pro děti a mládež a Dospělé, kde najdete informace k tréninkům, soustředěním, turnajům a akcím. Chtěli bychom také vyzdvihnout NOVINKY, kde vás budeme průběžně informovat o všem novém dění napříč našimi areály. Dále BLOG od sítě, kde pro vás chystáme rozhovory s trenéry, témata ze světa beache/sportu a zajímavé příběhy. Přejeme si dát prostor i vám, našim fanouškům. Pokud je konkrétní téma, které vás zajímá, rádi se mu budeme věnovat.

Pro rodiče dětí chystáme samostatnou sekci, kterou budou spravovat přímo naši trenéři a budou informovat o nadcházejících akcích a turnajích.

Nový web nese naše barvy i příběh. A my si přejeme, abyste zde našli nejen to, co potřebujete, ale abyste zde rádi trávili váš čas. A nezapomeňte ani na naše sociální sítě Instagram a Facebook. Tam se dovíte o všem aktuálním, co se u nás šustne.

Tým BVŠP🏐

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.