BVK Game – páteční hra

BeachVolley Korab Game – páteční hra

Všechny Vás srdečně zdravíme.

Pro informace a dotazy volejte602101126 ( Malčík Jaroslav )

Páteční hrací kemp jsem odstartovali v pátek 17. 9. 2021 – kategorií mixy. Cílem hracích pátků, bude setkávání hráčů, kamarádů a přátel, kteří se budou chtít odreagovat od všedních povinností, dobře si zahrát beachvolleyball a celkově se příjemně naladit na víkend. Páteční BV Korab Game, bychom rádi udrželi ve svižném tempu brazilské samby, doprovázenou drobným občerstvením, pitným režimem a skvělou hudbou. Starat se o vás bude náš Team trenérů BVŠP.

Současný formulář – | https://bvsp.cz/dospeli/registrace/ | – slouží jako registrace přes kterou se budete přihlašovat na Vámi vybranné akce BVŠP a pro námi posílané informace o akcích a celkovém dění všech našich areálů | SC KorábMikulovkaDomyno |, vedených Beachvolejbalovou školou Praha. Těšíme se na vás a děkujeme za přízeň – Malčík Jarda a Nikita / trenéři BVŠP – SC Koráb.

Sportovní cíle hracího kempu, jsou odehrát kvalitní zápasy a snažit se vám poradit a ukázat v průběhu hry, správnou techniku a taktiku, jak docílit co nejlepších výsledků. BV Korab Game, bude otevřen pro kategorii pokročilí a mírně pokročilí. Přihlašování je na jednotlivé hráče a v průběhu hry, si můžete zahrát jak mixy, tak i muže a ženy.

Na hráče, kteří v průběhu měsíce odehrají nejvíce setů, bude připravena odměna – dárek – gesto – prostě pohoda.

BV Korab Game bude otevřena pro 10 týmů ( 20 – hráčů ), tak abychom minimalizovali čekání na hru a volný čas vám stačil na občerstvení a pár motivujících slov se soupeři.

Startovné na hráče: 300 Kč / ( občerstvení, pitný režim v ceně startovného )

Přihlašování jednotlivě, po vzájemné domluvě týmu. Pro domluvu dvojic – ( pokud budou mít problém sehnat parťáka nebo parťačku ) – bude připraven komunitní portál ).

Pro přihlášení na akci je nutné mít aktivní registraci do systému.

Termíny akcí:

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.