Souhrný ceník pro 22/23

Situace s rostoucími cenami energií, plynu a celkovou inflací nás donutila pro 1.a 2.pololetí školního roku 2022/23 nastavit nově základní cenu pro jednotlivé tréninkové časy (základní cena = 1 trénink týdně). Aktuálně pro Vás připravujeme ceny pro školní rok 2023/24.

Při vyšším počtu tréninků Vám nabízíme slevu:

🏐🏐 20% pro tréninky 2x týdně,

🏐🏐🏐 30% pro tréninky 3x týdně

🏐🏐🏐🏐 40% pro tréninky 4x týdně.

Ceny pro 2.pololetí budou zohledňovat změny v ekonomické situaci a všichni určitě doufáme, že se tou dobou již vývoj uklidní a vrátíme se k standardním podmínkám.

Musíme pracovat také s nejistotou ohledně samotných dodávek plynu. Pokud dojde k úplnému uzavření dodávek plynu, budeme Vás neprodleně informovat o možných důsledcích pro chod klubu a návrzích, jak takovou situaci řešit. Všichni ale doufáme, že k této situaci nedojde 🙏.

Pro děti, které k nám chodily v uplynulém školním roce platí ceny Pro členy BVŠP. U nově příchozích dětí je nutné, aby měli hotovou Registraci pro členy klubu (←klikněte). Bez registrace budeme muset požadovat cenu Pro nečleny*

Při kombinaci tréninků v čase od 15:00 a také od 16:30 bude cena za členství Vašemu dítěti přepočítána dle tohoto ceníku.

Naším cílem a přáním zároveň je umožnit hrát aktivně beachvolejbal každému dítěti, které má touhu se tomuto sportu věnovat, které se chce učit, má talent i drive, a to bez ohledu na sociální situaci. Pokud by nová výše příspěvků měla být překážkou pro členství v klubu, lze poslat na mail bvsp.praha@gmail.com žádost o snížení  členského příspěvku s podrobným popisem situace a odůvodněním žádosti. Budeme se snažit na základě takové žádosti v konkrétním případě vyhovět a snížit členský příspěvěk na daný rok.

Abychom toho byli schopni, oslovili jsme ve spolupráci s Terezkou Dvořákovou společnost Henkel ČR, s kterou jsme již spolupracovali v minulém roce, s prosbou o sponzorský dar zaměřený právě na pomoc sociálně slabším a rovněž dětem, které k nám přicházejí z Ukrajiny a nejsou schopny členské příspěvky hradit.

Pokud i vy máte možnost ať už přímo nebo přes svého zaměstnavatele přispět na projekty BVŠP, budeme rádi když se s námi spojíte.

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.