Souhrný ceník 1.pololetí 23/24

Beachvolejbalový kroužek

Doporučujeme děti zapsat 2x týdně, což jim umožní rychleji zvládnout techniku úderů, rychleji začnou mít dobrý pocit ze hry a budou motivováni svým postupných zlepšováním. Beachvolejbal je hra a proto nestačí jen trénovat ale musíme i hrát.

Časová osa U8 – U20:

Cena nezahrnuje: startovné na víkendových klubových turnajích, startovné na Junior beach lize a účast trenéra na Junior beach lize

Výkonnostní beachvolejbal

Zařazení do těchto skupin je předmětem dohody mezi rodiči – dětmi – trenérem. U výkonnostních skupin se vyžadují tréninky 3x týdně, s výjimkou té nejmladší U10-U12,, kde je možné chodit jen 2x týdně. Součástí tréninkové přípravy jsou také kondička v posilovně 2 x týdně od U16 do U20. Členové se budou účastnit od října Junior beach Ligy a to ve své hlavní relevantní věkové kategorii plus v kategorii o stupeň vyšší (například dítě narozené v roce 2010 se bude účastnit U14 a U16 turnajů). Pro výkonnostní skupiny je také důležitá účast na soustředění v Rakovníku, zimním soustředění, a na příměstských kempech zaměřených na přípravu pro MČR od kategorie U16 – U20.

Cena nezahrnuje: startovné a účast trenéra na Junior beach lize, ABV turnajích květen – červen 24 a kondiční přípravu 2x týdně v průběhu školního roku

Pozn: cena tréninku šestkového volejbalu není zatím finálně stanovena, prozatím se vychází z ceny stejné jako za trénink na písku

Členové BVŠP po 18.hodině („primetime“)

Tuto kategorii jsme otevřeli, abychom vyšli vstříc těm, kteří nemohou trénovat v dřívějších hodinách a třeba už i odrostli středoškolským lavicím, ale chtějí s beach volejbalem pokračovat. Tréninky mohou probíhat v čase 18:00 do 19:30, který je pro nás „prime time“, nebo v čase 19:30 – 21:00, kde nabízíme z ceny 10% slevu. Stejně tak je nabízena sleva na časy v pátek po 18:00. Chceme podpořit členy BVŠP, kteří si zamilovali náš sport a chtějí se mu dál věnovat, ať už na Vrcholové úrovni a nebo zájmově.

Tréninky nejsou rozděleny na dvě pololetí školního roku ALE probíhají v období od poloviny září 23 do konce června 24. Jde o blok 40 tréninků při frekvenci 1x týdně nebo blok 80 tréninků při frekvenci 2x týdně . Tréninky neprobíhají v době vánočních prázdnin ani letních prázdnin, což je velká výhoda oproti systému stálých rezervací.

Zařazení do těchto skupin je předmětem dohody mezi hráči a trenérem. Skupiny jsou definovány trenérem. Podle počtu členů, společně dohodnutém čase na základě časových možností hráčů a volných kapacitách v jednotlivých areálech BVŠPU , jsou stanoveny následně během léta 23 dny a časy tréninků.

Trenéři a jejich skupiny:

Naším cílem a přáním zároveň je umožnit hrát aktivně beachvolejbal každému dítěti, které má touhu se tomuto sportu věnovat, které se chce učit, má talent i drive, a to bez ohledu na sociální situaci. Pokud by výše příspěvků měla být překážkou pro členství v klubu, pošlete nám mail na bvsp.praha@gmail.com. Budeme se snažit na základě vaší žádosti v konkrétním případě vyhovět a snížit členský příspěvěk na daný rok.

Abychom toho byli schopni, oslovili jsme ve spolupráci s Terezkou Dvořákovou společnost Henkel ČR, s kterou jsme již spolupracovali v minulých roce, s prosbou o sponzorský dar zaměřený právě na pomoc sociálně slabším a rovněž dětem, které k nám přicházejí z Ukrajiny a nejsou schopny členské příspěvky hradit. Schválení sponzorského daru je právě v procesu.

O možnostech spolupráce s klubem BVŠP více v menu Podpořte nás.

Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.